Chinese & Sushi Express

Chinese & Sushi Express


İstanbul’da Bağdat Caddesi, Ortaköy, Moda, Bakırköy Carousel, Şişhane, Kurtköy, Trump Cadde, Kozzy Avm, Altunizade, Ataşehir, Etiler, Levent, Ümraniye, Maslak, Kavacık, Çekmeköy, Kartal, Zekeriyaköy, Zeytinburnu, İstinye, Beylikdüzü, Acıbadem, Sarıgazi, Ankara, İzmit Yahyakaptan, Eskişehir ve Alanya olmak üzere toplam 28 noktada hizmet veren Chinese & Sushi Express, Çin ve Japon mutfağının en gözde lezzetlerini sizlerle buluşturuyor.

“Chinese & Sushi Express”ler daha kompakt bir mönü ve hızlı servis anlayışı ile hizmet veriyor. Usta şeflerin elinden çıkan noodle, sushi, egzotik ana yemekler ve aperitifler ile Uzak Doğu mutfağının büyüsünü sizlerle buluşturan şubelerimiz ayrıca oldukça geniş bir paket servis ağına da sahipler.

Daha sağlıklı, düşük kalorili ve lezzetli olması nedeniyle büyük rağbet gören Uzak Doğu mutfağının en güzel lezzetlerini, ister iş arasında ister evinizde www.sushiexpress.com.tr veya Chinese & Sushi Express mobil uygulamamız üzerinden vereceğiniz siparişlerle tadabilirsiniz.

Chinese & Sushi Express
BNS Gıda ve Turizm Hizmetleri A.Ş.
Barbaros Mah. Evren Cad. Çim Sok. No:22 Ataşehir/İSTANBUL
Tel : 0216 455 44 95 / Faks : 0216 456 73 58

Siparişiniz
SİPARİŞİ TAMAMLA